23 sierpnia żegnamy ks. Wojciecha, który dekretem ks. Biskupa odchodzi do parafii św. Stanisława w Pile. Składamy najserdeczniejsze podziękowania za posługę duszpasterską w naszej parafii. Życzymy niesłabnącego żaru ducha w jakże trudnej kapłańskiej posłudze oraz realizacji wszystkich zamierzeń i planów. Życzymy, by Księdza życie było żywym głosem Ewangelii, żeby było wymownym świadectwem prymatu Boga oraz świadectwem miłości. Niech Najświętsza Maryja Panna otacza Księdza Matczyną miłością i opieką oraz niech wyprasza u Syna wszelkie łaski i siły potrzebne w prowadzeniu nowej parafii i głoszenia Słowa Bożego. Życzymy Mu wiele łask i błogosławieństwa Bożego oraz mocy Ducha Świętego na nowej parafii.