Duszpasterze

Obecni duszpasterze

ks. Kazimierz Serafin, proboszcz, wyśw. 27 maja 1984, w parafii od 01.08.2016

ks. Przemysław Gracek, wikariusz, wyśw. 2005, w parafii od 24.08.2019

 

Poprzedni proboszczowie

  1. ks. Jan Borodzicz, ur. 5.11.1880, zm. 29.04.1966, proboszcz w latach 1945-1954
  2. ks. Mieczysław Brzozowski, ur. 23.08.1914, zm. 10.10.1966, proboszcz w latach 1954-1957
  3. ks. Zygmunt Ratajczak, ur. 16.04.1913, zm. 23.08.1988, proboszcz w latach 1957-1978
  4. ks. Leon Dyga, ur. 20.02.1934, proboszcz w latach 1978-2005
  5. ks. Bolesław Czapor, proboszcz w latach 2005-2016

Poprzedni wikariusze w przygotowaniu

  1. ks. Jan Kazieczko, 1969-1972
  2. ks. Ryszard Staciwa, -1974
  3. ks. Jerzy Lubiński, 1974-1976
  4. ks. Władysław Nowicki, 1976-1977
  5. ks. Władysław Jankowski, 1977-1978
  6. ks. Henryk Urzykowski,
  7. ks. Jerzy Bonna,
  8. ks. Konstanty Badura,…. -1985
  9. ks. Kazimierz Koszykowski, 1985-1986
  10. ks. Ireneusz Żejmo, 1986-1987
  11. ks. Mariusz Kajewski, 1987-1990
  12. ks. Andrzej Piwowarczyk, 1990-1991
  13. ks. Mirosław Ruszkowski, 1991-1994
  14. ks. Henryk Tomke, 1994-1998
  15. ks. Józef Ciupiński, 1998-2001
  16. ks. Paweł Rusak, 2001-2007
  17. ks. Grzegorz Jagodziński, 2005-2010
  18. ks. Grzegorz Malinowski, 2010-2012
  19. ks. Jarosław Kubicki, 2007-2012
  20. ks. Krzysztof Stefan, 2012-2015
  21. ks. Adam Nowak, 2012-2016
  22. ks. Piotr Śmiechura, 2015-2017
  23. ks. Andrzej Popiołek 2016-2018
  24. ks. Wojciech Marcinkiewicz 2017-2019