XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

13 PAŹDZIERNIKA 2019 r.

1.  Przepraszamy za utrudnienia przy budynku plebanii ze względu na trwające prace.
  2. Dzisiaj po mszach św. Rada Ekonomiczna będzie zbierała ofiary na potrzeby remontowe parafii.
  3. Dzisiaj obchodzimy XIX Dzień Papieski pod hasłem “Wstańcie, chodźmy!”. Młodzież będzie zbierać ofiary na cele stypendialne.
  4. Przez cały miesiąc październik serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30 w kościele parafialnym.
  5. W środę o godz. 17:45 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W każdy czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17:00.
  7. W piątek (18.X.) odbędzie się spotkanie młodzieży do Sakramentu Bierzmowania na Mszy św. o godz. 18:00, a po mszy – spotkanie informacyjne.
  8. W przyszłą niedzielę (20.X.) rozpoczynamy Tydzień Misyjny.
  9. Pod chórem wyłożone są kartki na wypominki za zmarłych. Prosimy podawać ulicę, gdyż zwyczajem lat poprzednich wypominki będą czytane ulicami.
  10. W zakrystii kościoła są do nabycia kalendarze diecezjalne na rok 2020 w cenie 10 zł.
  11. Serdecznie zapraszamy chętnych na ministrantów, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu o zgłaszanie się po mszach św. do zakrystii.
  12. Okazja do spowiedzi świętej codziennie od godz. 17:30 do Mszy św.
  13. Biuro parafialne czynne w sobotę w godzinach 9:00 – 12:00 w salce katechetycznej.

Za modlitwy, życzliwość i wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać, a wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy wielu łask Bożych.

Duszpasterze Parafii Matki Bożej Królowej Polski ks proboszcz Kazimierz Serafin i ks wikariusz Przemysław Gracek