Kalisz Pomorski, 28.04.2024 r.

5 NIEDZIELA WIELKANOCY

1. Modlitwa w intencji pokoju przed Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku od godz.17.00. W czwartek od 17.00 do 17.15 modlitwa z udziałem dzieci.
  2. Nabożeństwa majowe od środy, 1 maja codziennie o godz. 17.30.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w czasie nabożeństwa majowego.
  4. Czwartek, 2 maja, Dzień Polonii oraz Dzień Flagi Narodowej. W modlitwach pamiętajmy o naszych rodakach na emigracji oraz wyraźmy troskę o duchowy i materialny ład i rozwój naszej Ojczyzny.
  5. Piątek, 3 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i głównej patronki naszej Ojczyzny i naszej Parafii, to również 233. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Msze Święte: Kalisz Pomorski godz. 8.00, 12.00, 18.00, Poźrzadło Wielkie godz. 8.15, Pomierzyn i Dębsko godz. 9.15, Giżyno godz. 10.15, Biały Zdrój godz. 10.30, Suchowo godz. 11.30.
  6. Sobota, 4 maja wspomnienie św. Floriana – patrona strażaków. Msza św. w intencji strażaków i ich rodzin o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  7. Odwiedziny osób chorych z Komunią Świętą, w pierwszą sobotę miesiąca 4 maja od godz. 8.00.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom z ulic Mickiewicza, Piaskowej, Wczasowej i Podgórnej, w najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej na godz. 18.30 zapraszamy i prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców ulic Janowieckiej, Lipinki, Sprzymierzonych, Przemysłowej, Kolejowej, Powiatowej.
  10. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę na cele remontowe naszego kościoła. Za wszelką pomoc, życzliwość i dar modlitwy składamy serdeczne Bóg zapłać!
  11. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci. Parafianom i Gościom życzymy pięknych i błogosławionych dni w nowym tygodniu.