alisz Pomorski, 14.07.2024 r.

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od godz. 17.00.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.45.
  3. We wtorek 16 lipca o godz. 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny.
  4. 42 Piesza Pielgrzymka Koszalińsko – Kołobrzeska, Skrzatusz – Jasna Góra w dniach od 1 do 13 sierpnia pod hasłem Uczestniczę we Wspólnocie Kościoła. Zachęcamy do udziału we wspólnym pielgrzymowaniu razem z księdzem Przemysławem.
  5. W przyszłą niedziele ofiary składane na tacę będą przeznaczone na zapłacenie drugiej raty ubezpieczenia naszych kościołów.
  6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego.
  7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Dworcowej domki i kamienice. W najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej o godz. 19.30 zapraszamy i prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców ul. Dworcowej 13 i 15
  8. Za każdą ofiarę, wszelką pomoc, życzliwość i dar modlitwy składamy serdeczne Bóg zapłać!
  9. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci. Przebywającym na urlopach i wakacjach życzymy dobrego wypoczynku. Parafianom i Gościom życzymy pięknych i błogosławionych dni w nowym tygodniu.