W związku z trwającą agresją zbrojną Rosji w Ukrainie, w piątek 25 marca br. o godz. 17.00, Ojciec Święty Franciszek dokona Aktu Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Jednocześnie Papież prosi, aby pasterze i wierni na całym świecie trwali w tym samym czasie zjednoczeni na modlitwie pod przewodnictwem Biskupa Rzymu.

W odpowiedzi na to papieskie wezwanie w uroczystość Zwiastowania Pańskiego w piątek 25 marca w naszym kościele o godz. 17.00 – w jedności z Następcą Świętego Piotra – wzniesiemy modlitwy do Boga, odmawiając Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi, następnie modlitwa różańcowa w języku ukraińskim i polskim, o godz. 17.30  Droga Krzyżowa, o godz. 18.00 Msza święta w intencji pokoju w Ukrainie oraz nawrócenia Rosji, po Mszy św. 24 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu.

W piątek 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Akt oddania Rosji i Ukrainy Niepokalanej

W związku z trwającą agresją zbrojną Rosji w Ukrainie, w piątek 25 marca br. o godz. 17.00, Ojciec Święty Franciszek dokona Aktu Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Jednocześnie Papież prosi, aby pasterze i wierni na całym świecie trwali w tym samym czasie zjednoczeni na modlitwie pod przewodnictwem Biskupa Rzymu.

W odpowiedzi na to papieskie wezwanie w uroczystość Zwiastowania Pańskiego w piątek 25 Godz. 17.00 –Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi i modlitwa różańcowa w języku ukraińskim i polskim, o godz. 17.30 Droga Krzyżowa, o godz. 18.00 Msza święta w intencji pokoju w Ukrainie oraz nawrócenia Rosji, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu adoracja i modlitwy do godz. 18.00 w sobotę 26 marca.