Bierzemy udział w akcji „Niepodległa do hymnu”! o godz. 11.00 Msza św. w intencji Ojczyzny z udziałem władz miasta, służ mundurowych, parafian. Oprawa Mszy św. z biało – czerwonymi chorągiewkami, kotylionami, niepodległościowymi pączkami. O godz. 12.00 odśpiewamy Hymn Polski – Niepodległa do hymnu ! Włączamy się we wspólne świętowanie. Pokażemy, że w kolejną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną. Parafia z Kalisza Pomorskiego po raz kolejny daje wszystkim możliwość zaśpiewania hymnu wspólnie z bliskimi, parafianami, wszystkimi Polakami. Uczcimy najważniejsze święto i wyślemy w świat sygnał, że potrafimy zjednoczyć się w tak wyjątkowym dniu dla naszej Ojczyzny! Polska to nasz wspólny dom, a wszyscy Polacy to jedna Rodzina.