Drodzy Parafianie! W związku z nadal obowiązującymi obostrzeniami, wizyta duszpasterska tzw. „kolęda” będzie miała inny przebieg. Rozpocznie się 3 stycznia 2022r.,według wyznaczonych miejscowości i ulic. Księża odwiedzą te domy i rodziny, do których wcześniej zostaną zaproszeni. Wypełniony formularz zaproszenia do 20 grudnia 2021 r., należy złożyć w zakrystii, kancelarii parafialnej lub w specjalnie przygotowanej skarbonie w kruchcie kościoła. Prosimy o powiadomienie sąsiadów, osoby starsze i samotne o tej formie wizyty duszpasterskiej. Aby spotkanie kolędowe odbywało się w klimacie świątecznym, a zarazem bezpiecznie, prosimy o zachowanie obowiązujących przepisów sanitarnych. Formularz zgłoszenia do pobrania w kruchcie kościoła.