Kochani, za nami pierwszy festyn parafialny przy kościele w Kaliszu Pomorskim, który możemy uznać za udany. Pomimo, iż pogoda nie dopisała jak byśmy tego chcieli, to i tak wszyscy świetnie się bawili. Każdy uczestnik festynu mógł skosztować pysznych potraw i ciast przygotowanych przez mieszkańców Gminy Kalisz Pomorski. Było gwarnie i wesoło, ale przede wszystkim wspólnie i rodzinnie. Zostały uruchomione wszelkie pokłady aktywności i chęć działania na rzecz społeczności lokalnej. Podczas festynu została zorganizowana zbiórka pieniędzy na potrzeby remontowe naszej parafii. Dziękujemy wszystkim przybyłym na festyn za ich hojność i złożone ofiary. Dziękujemy wszystkim parafianom za zaangażowanie się w to przedsięwzięcie, wsparcie finansowe, zapał, radość i szczere chęci przy zorganizowaniu Parafiady. Wspólnymi siłami udało się nam zebrać środki finansowe, które w części zabezpieczą prace remontowe parafii. Z całego serca dziękujemy za ofiarowaną pomoc.