W minioną sobotę, tj. 6 stycznia 2018 r. o godzinie 14tej spod kościoła parafialnego w Kaliszu Pomorskim wyruszył orszak Trzech Króli, udając się pieszo do Białego Zdroju ulicami Mickiewicza i Wiśniową. Całość poprowadził ks. Andrzej Popiołek, a wszyscy idący, w tym Trzej Królowie, radośnie i z uwielbieniem śpiewali kolędy. W Białym Zdroju, w kościele filialnym, Królowie oddali pokłon dzieciątku Bożemu ułożonemu w szopce bożonarodzeniowej, a na wszystkich uczestniczących w korowodzie parafian czekały gorące napoje i słodki poczęstunek oraz ognisko.

Organizatorzy całego przedsięwzięcia, tj. księża Parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski wraz z sołectwem Biały Zdrój dziękują społeczności parafialnej za włączenie się w to wyjątkowe wydarzenie i mają nadzieję, iż za rok, na wzór Trzech Króli, zwiększy się liczba kolędujących i głoszących wieści o narodzonym w Betlejem dzieciątku Jezus.